özel boğaz turu
özel boğaz turu

Özel Boğaz Turu ile Boğaz’ın Sırlarını Keşfedin

İstanbul’un görkemli ve gizemli tarihine özel boğaz turu ile eşlik etmek ister misiniz? Boğaz’ın serin sularında usul usul ilerlerken bunu yapmak mümkün. 

İstanbul Boğazı, dünya üzerindeki en önemli su yollarından biri. Dünya tarihinin önemli medeniyetlerine ev sahipliği yapmış ve farklı kültürleri bir araya getirmiş. Şimdi ise tarihi yapıları, köprüleri, kıyıları ve panoramik manzarası ile ziyaretçilerine büyüleyici bir deneyim sunuyor. 

Bu deneyimi en iyi şekilde yaşayabilmeniz için Boğaz turu özel olarak sizlere sunduğumuz bir hizmet. Bu sayede gün batımında romantik bir yolculuk yapabilir, arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirebilir ya da iş arkadaşlarınızla unutulmaz bir organizasyon düzenleyebilirsiniz.  

yatta boğaz turu

İster özel bir gün kutlamayı, ister sadece İstanbul Boğazı’nın tadını çıkarmayı amaçlayın, her durumda Boğaz özel tekne turunda farklı seçenekler sunuyoruz. Tur eşliğinde sabah kahvaltıları, yemekler, toplu organizasyonlar, yüzme gezileri, özel gün kutlamaları ve evlilik teklifleri bu seçenekler arasında. 

Boğaz turu tekne kiralama fiyatları da seyir rotasına, kiralama esnasında istenen hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Tüm bu ayrıntılara yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Boğaz’ın Tarihi: Özel Boğaz Turu ile Geçmişe Yolculuk

Geçmişi binlerce yıl öncesine dayanan İstanbul Boğazı, dünyanın en eşsiz boğazlarından biri. Özel Boğaz tekne turu ile iki yaka arasında seyrederken bu güzel manzarayı izleyebilir, geçmişin izlerini bir bir görebilirsiniz. 

yatla boğaz turu

Yatta Boğaz turu, İstanbul’un birçok tarihi noktasını aynı anda ve farklı bir objektiften görmenize yardımcı olur. Boğaz Turu organizasyonları sizin dilediğiniz noktalarda özel olarak duraklayabilir. Böylece merak ettiğiniz yapıları, tarihi alanları daha detaylı olarak incelemenize olanak tanır. 

Organizasyonunuzu sabah saatlerinde yapmak isterseniz, yatta kahvaltı turu da düzenleyebilirsiniz. Benzer şekilde akşam saatlerinde güneşin batışını yattan izleyebilir, muhteşem bir akşam yemeği ile günü sonlandırabilirsiniz.

Boğaz’daki Saraylar: Boğaz’da Özel Yat Turu ile Padişahların İzinde

İstanbul özel boğaz turu

İstanbul Boğazı, İstanbul’un tarihi dokusunu yansıtan önemli yapılarından biri olan saraylarla dolu. Boğaz turu esnasında Asya ve Avrupa yakalarında kalan ve denize bakan sarayların tamamını görme imkanınız bulunur. Bu sarayların en ünlüleri ve Boğaz’a hakim bir konumda yer alan iki saray Topkapı Sarayı ve Dolmabahçe Sarayı. İstanbul özel Boğaz turu ile bu sarayların ihtişamını yakından görebilirsiniz. 

Boğaz turu özel tekne ile yapıldığından seyir programı sizin isteğinize göre ayarlanabilir. Özellikle görmek istediğiniz tarihi sarayların önünden geçilebilir. Böylece sevdiklerinizle yapacağınız Boğaz turu tamamen ayrıcalıklı bir organizasyon haline gelebilir.

Boğaz’da Romantizm: Yatla Boğaz Turu ile Aşkın Keyfini Çıkarın

istanbul boğaz turu özel tekne

İstanbul’da özel Boğaz turu, muhteşem manzarası ve romantik atmosferi ile aşıkların en sevdiği organizasyonlardan biri. İster gece, isterseniz de gündüz düzenlenen turlar hem İstanbul’un eşsiz atmosferini solumanızı sağlar, hem de sadece size özel bir ortamda yat keyfi yapmanıza olanak tanır. Üstelik Boğaz’da tekne turu yemekli seçenekleri de mevcut olduğundan bu anı daha da duygusal ve unutulmaz hale getirmek mümkündür. 

İstanbul Boğaz turu özel tekne ile yapılır, bu nedenle evlilik teklifinizi daha da anlamlı hale getirmek isterseniz yatta evlilik teklifi yapabilir ya da yatta doğum günü kutlaması yapabilirsiniz. Boğaz turu esnasında lazer gösterisi ile köprüye yazı yazdırma hizmetimiz de bulunmaktadır. Evlilik teklifinde ya da doğum günü kutlamasında bunu da tercih edebilirsiniz. Tüm bu seçenekleri değerlendirerek siz ve sevdikleriniz için ölümsüz olacak bir anı yaratabilirsiniz.

Özel Boğaz Turu Fiyatları

boğazda özel tekne turu

Boğaz’da özel tekne turu fiyatları, tercih edilen yat türüne, tur süresine ve tur esnasında alınan hizmetlere göre farklılık göstermektedir. Özel boğaz turları tamamen sizin hizmetinize ayrılmış bir yatta, bir gemici ve bir kaptan eşliğinde gerçekleştirilir. Kişiye özel Boğaz turu iki kişiyle yapılabileceği gibi çoklu organizasyon şeklinde de düzenlenebilir. Buna dayanarak kişi sayısına göre de Boğaz tekne turu fiyatları değişmektedir. 

Tur esnasında süreyi aşmamak kaydıyla fotoğraf çekimi ve manzara için istediğiniz yerlerde yat duraklayabilir. Turlar sadece sizin istediğiniz noktaları ziyaret edecek şekilde düzenlenebilir.

İstanbul Boğaz turu özel tekne fiyatlarını tam olarak görmek isterseniz, ana sayfamızda bulunan yatlardan istediğiniz birini seçebilir ve açılan sayfadaki hesaplama aracını kullanarak maliyetlerinizi önceden görebilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçin.