Boğaz'da yat turu

REZERVASYON VE BİLGİ

   SIK SORULAN SORULAR

   Minimum kiralama süresi nedir?

   Yatlarımızı 2 saat ve üzerindeki sürelerde kiraya verebiliyoruz.

   İstediğim saatte kiralayabilir miyim?

   Kiralamak istediğiniz yatların günlük programları uygun olduğu sürece istediğiniz gün ve saatte kiralama olanağı sunuyoruz. Yatlarımız tüm mürettebatıyla ve hazırlıklarını yapmış olarak sizin belirlediğiniz saatte ve iskelede hazır olacak şekilde düzenleniyor.

   Dışarıdan yiyecek getirebilir miyim?

   Yatlarımızı yiyecek ve içecek hizmeti almadan kiralayabilirsiniz. Tur süresince ihtiyaç duyacağınız her türlü gıda maddesi ve içeceğinizi kendiniz temin edebilirsiniz. Fakat, bu durumda servis ve temizlik işlerini görmek üzere size önereceğimiz sayıda garson tutmanızı istiyoruz. Bir garson için ödemeniz gereken miktar da 500 TL tutuyor.

   Ses sistemi var mı?

   Yatlarımızın tamamında üstün özelliklere sahip ses sistemleri mevcuttur ve kullanımı fiyatlara dahildir. Cd veya flash bellek içerisinde bir müzik listesi oluşturduğunuzda tur süresince hiçbir kısıtlama olmadan bu parçaları dinleyebilirsiniz. Dilerseniz, ücretini ödemeniz koşuluyla firmamız sizin için dj ve canlı müzik hizmeti de organize edebilir. Dilerseniz de kendiniz bu organizasyonu yapabilirsiniz.

   İstediğim yerden alıyor musunuz?

   Evet, rezervasyon sırasında planladığınız süre içerisinde istediğiniz her iskeleden yolcularımızı alabiliriz. Fakat, yatlarımız Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy’de bağlı bulundukları için fiyatlar bu limanlar üzerinden hesap edilmiştir.  Bu limanların hizalarına denk gelen Anadolu Yakası’ndaki (Rumeli Hisarı, Beylerbeyi, Kuleli) iskeleler ve 5-10 dk.lık mesafeler için ücret talep etmiyoruz.

   Talep ettiğiniz iskeleler daha uzak mesafelerde yer alıyorsa ve belirttiğiniz marina veya iskelenin ücretli olması halinde bu ücretleri karşılamanızı istiyoruz.

   Yatı önceden görebilir miyim?

   Elbette. Sözleşme imzalamadan önce veya sonra bizimle iletişime geçtiğinizde yatımızın programına uygun olarak size randevu veriyoruz. Bu saatte de yatımızı bağlı olduğu limanda görebiliyorsunuz.

   Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi?

   Kaptan ve yakıt ücretleri paket ücretlerimiz içerisinde standart olarak yer alıyor. Farklı süre ve organizasyon isteklerinizde de kaptan ve yakıt için ekstra ücret ödemenize gerek kalmıyor.

   Ne zaman rezervasyon yapmalıyım?

   Açık konuşmak gerekirse karar verdiğiniz an rezervasyon yaptırmalısınız. İstanbul’un nüfusunu ve her mevsim çok sayıda turiste ev sahipliği yaptığını düşünürseniz yatlarımızın yoğun bir programı olduğunu tahmin edebilirsiniz. Beğendiğiniz yatı kiralayabilmek için vakit kaybetmemenizi öneriyoruz. Özellikle yaz aylarında ve her mevsim geçerli olmak üzere hafta sonları bizimle iletişime geçip yatın programını öğrenmeden plan yapmayın.

   Rezervasyon için ne yapmalıyım?

   İsterseniz internet sitemizden isterseniz bizimle iletişime geçerek size uygun yatı beğendiğinizde ön kaparo karşılığında uygun tarih için kendi adınıza rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kaparo miktarı da alacağınız paket fiyatının ya da belirleyeceğiniz organizasyon tutarının yarısı değerindedir.