Sürpriz Yatta Evlilik Teklifi
Boğaz'da yat turu

Mutluluğunuzu Lazer Gösterisi ile Tüm İstanbul'a İlan Edin.

Sevdiğiniz insana onun sizin için ne kadar değerli olduğunu söylemeyi düşünüyor, bunu tüm İstanbul’un da öğrenmesini istiyorsanız lazer gösterisi tam size göre. Yat kiralama seçeneklerini değerlendirirken siz bize taleplerinizi söylüyorsunuz lazer kiralama dahil geri kalan her şeyi biz hallediyoruz.

Evleneceğiz kişiyi o kadar çok seviyorsunuz ki bir dağın başına çıkıp bağırarak tüm dünyaya bunu ilan etmek istiyorsunuz ama sizin de bildiğiniz gibi ne yazık ki bu mümkün değil. Sesinizi kimseye duyuramazsınız. Fakat, lazerli evlenme teklifi ile sesinizi tüm İstanbul’a duyurma şansını elde edebilirsiniz.

Lazer Gösterisi

Hayatınızdaki en değerli insanının, sizi siz yapan aşkınızın, her zaman yanınızda olan dostunuzun en özel günlerinden birinde lazerli doğum günü kutlama organizasyonu yaparak 18 milyon insanı bu mutluluğa dahil edebilme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Yat kiralama fikri ile bize geldikten sonra size sadece gün ve saati belirleyip istediğiniz yazının, siz tam altındayken Boğaz Köprüsü‘nde yazılmasını beklemek ve çok sevdiklerinizin gözündeki mutluluğu izlemek kalıyor.