Boğaz’da Yatta Evlilik Teklifi
Boğaz’da Yatta Evlilik Teklifi

Boğaz’da Yatta Evlilik Teklifi İle Hayatınızın En Güzel “Evet”ini Alın!

Evlilik teklifi için ne yapılabilir diye düşünenlere mükemmel bir önerimiz var! Yatta evlilik teklifi en iyi organizasyonlardan biri! Teknede evlilik teklifi ile sevgilinize unutamayacağı bir sürpriz yapabilir, bu mükemmel organizasyon ile hayatınızı her anını paylaşacağınız yol arkadaşınıza muhteşem bir teklif yapabilirsiniz. 

Bu anı nasıl ölümsüz hale getirebileceğinizi uzun uzun düşündüğünüzden, tüm seçenekleri değerlendirdiğinizden eminiz. Tam da bu nedenle İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasında, size özel hazırlanmış bir yemek masasında ya da ışık şovu eşliğinde teklifinizi yapmak tüm organizasyonlar arasında en farklısı ve en özelidir. 

Yatta yapacağınız evlilik teklifi organizasyonunda sadece bu özel gün ya da gece için size tahsis edilen yatımız, sizi İstanbul Boğazı’nda gezdirebilir. Özel olarak anılarınızın olduğu bir noktadan geçebilir ya da köprünün üzerinde sevdiğinize özel bir not yazarken siz hayatınızın en mutlu anını yaşayabilirsiniz.

Seçtiğiniz duraklama noktalarından yemeklere, volkanlardan lazer gösterisine, profesyonel fotoğraf çekiminden kemancılara, balon süslemelerinden buket aranjmanlarına kadar her şey sizin isteğinize göre özel olarak hazırlanır.

Neden Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu Yapmalısınız?

Yatta Evlilik Teklifi

Hayatınızda sizi havalara uçuran kaç “evet” cevabı aldınız? Yatta evlilik teklifi ile en mükemmelini yaşayabilirsiniz. Özel bir yatta yapacağınız bu organizasyon, size ve sevdiğinize özel hissettirir, ömrünüzün sonuna kadar unutamayacağınız bir an yaşamanızı sağlar. 

Tek bir mekana bağlı kalmadan, İstanbul’un ışıl ışıl manzarasını gezerken, dünyanın en mükemmel tarihi kentlerinden birinde, eşsiz bir atmosfer ile teklifinizi yapmak istemez misiniz? Üstelik sizin için değerli olan, belki de en güzel, en unutulmaz zamanlarınızı geçirdiğiniz noktaların önünden geçebilirsiniz. Bu noktalara Boğaz’ın gözünden bakarken isteğinize göre hazırlanan şarkı listesi ile birlikte yol arkadaşınızla hayatlarınızı birleştirmek için ilk adımı atabilirsiniz. İstanbul’un en güzel manzarasında hayatınızı değiştirecek evet cevabını alabilirsiniz.

Yatta evlilik teklifi organizasyonunda her şey sizin isteğiniz üzerine hazırlanır ve profesyonel ekibimiz tarafından kontrol edilir. Böylece evlilik teklifi sırasında her şey mükemmel bir şekilde gerçekleşir. Mutluluğunuzu kutlamak ve sevincinizi ikiye katlamak için dalgaların eşlik ettiği manzarada sadece size özel bir planlama ile size hizmet veriyoruz. 

Yatta Lazerle Evlenme Teklifi Yaparak En Özel Anınızı Ölümsüzleştirin!

Yatta Lazerle Evlenme Teklifi

Hayatınızın en anlamlı sorusunu yatta lazerle evlilik teklifi yaparak sormak ister misiniz? Sanki bu mutlu anınızı tüm İstanbul’a duyurmak istercesine Boğaz Köprüsü’ne sevdiğinizin adını yazdırabilir, teklifinizi buraya yansıtacağımız lazer ile yapabilirsiniz. Yatta evlilik teklifinize ikinizin de unutamayacağı bir an katabilirsiniz.

Mükemmel bir gecede, Boğaz’ın sakin manzarasında yemeklerinizi yudumlarken ya da romantik bir an yaşarken, yatımız köprünün önünde manzarayı izlemeniz için duraklar. Bu sırada asırlardır dillerden düşmeyen bu tarihi şehrin gözlerinin önünde, iki kıtayı birbirine bağlayan köprünün üzerinde “Benimle Evlenir Misin?” yazısı görünür. Size de sadece anın gerçekliğini sevgilinize kanıtlamak ve alacağınız “evet” cevabının mutluluğunu yaşamak kalır. 

Üstelik yatta evlilik teklifi yaparken köprünün üzerine istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. Dilerseniz sorunuza isim ekleyebilir ya da teklifinizi kendiniz yaptıktan sonra “She said yes!” gibi bir yazı ile fotoğraflara konu olacak bir an yaratabilirsiniz. Böylece harika geçen akşamınızı unutulmaz hale getirebilirsiniz. “Evet” cevabını aldığınızda etrafınızda patlayan volkanlar ve uçan balonlarla en mutlu anınızı tüm İstanbul’a duyurabilirsiniz.

İstanbul Yatta Evlilik Teklifi Yapmak İçin En Güzel Şehir!

İstanbul Yatta Evlilik Teklifi

Sevgilinize hayatının en güzel teklifini yapmak için en inanılmaz yer İstanbul olacaktır. Şehrin esrarengiz ve tarihi havasını dünyanın en özel noktalarından biri olan İstanbul Boğazı’ndan seyrederken, dalgaların dinlendirici müziği ile eşsiz bir teklif yapabilirsiniz. 

Evliliğe dair atacağınız bu adımın özel olduğunu biliyoruz fakat yatta evlilik teklifi İstanbul manzarası karşınızdayken hem özel hem de benzersizdir. Hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu önemli ana İstanbul’un yedi tepesi, emsalsiz tarihi yapıları, yalıları, köprüleri, Kız Kulesi ve Boğaz’ın dingin dalgaları eşlik eder. Tüm İstanbul aldığınız cevabı imrenerek izler.

Boğaz’da Evlilik Teklifi Fiyatları, Yatta Evlenme Teklifi Ne Kadar?

Evlenme teklifini özel bir yatta yapmak isteyenlerin en büyük çekinceleri fiyatlar olmakta. Fakat İstanbul yatta evlilik teklifi fiyatları sandığınız kadar yüksek değildir. İstediğiniz organizasyona, ekstra etkinliklere ya da hazırlıklara göre bu fiyatlar değişiklik gösterse de, Yatla Boğaz Turu olarak ucuz yatta evlilik teklifi planlamamız ile herkes için bu özel anı anlamlı kılıyoruz. 

Boğaz’da Evlilik Teklifi

Yatta evlilik teklifi paketleri tamamen sizin tercihleriniz doğrultusunda özelleştirilebilir. Tur süresi, bu eşsiz zamanda sizinle birlikte olmasını istediğiniz insanlara göre kişi sayısı, menü ya da alkollü-alkolsüz içecek çeşitleri değiştirilebilir. Ekstra olarak evlilik teklifi sırasında lazer ve volkan tercih edebilir, sevgilinize bu esnada vereceğiniz buket çiçeği de önceden hazırlatabilirsiniz. 

Asla unutamayacağınız bu günü ya da geceyi tekrar tekrar hatırlamak, sevdiklerinize göstermek ve paylaşmak için profesyonel olarak fotoğraf ve video çekimi yaptırabilirsiniz. Dilerseniz yatı sizin için balonlarla süsleyebiliriz. Aynı zamanda beraber olduğunuz zamanı daha da romantik hale getirecek bir kemancı da güzel gecenize eşlik edebilir. Tüm bunlar, en uygun fiyattan sizlere sunulur ve organizasyonu yapılır. 

Eğer planınızı önceden yapmak ve ücretleri görmek isterseniz, web sitemizde yatların olduğu her sayfada bulunan hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Bu araç sayesinde her yatın özelliklerini inceleyebilir, bu yatın kiralama ücretlerini ve ekstra yapacağınız etkinliklerin ücretlerini şeffaf bir şekilde görebilirsiniz. Böylece bütçenize en uygun teklifi organize edebilirsiniz.

Sürpriz Yatta Evlilik Teklifi İçin En Güvenilir Hizmet Yatla Boğaz Turu’nda!

Sürpriz Yatta Evlilik Teklifi

Sevgiliniz ve sizin için çok kıymetli olan bu anınızı sorunsuz ve mükemmel bir şekilde geçirebilmeniz için size rehberlik ediyoruz. Boğaz’da size özel hazırladığımız, isteğinize ve zevklerinize göre süslediğimiz yatlarla, bir daha unutamayacağınız güzellikte bir gün geçirmeniz için çabalıyoruz.

Sizi istediğiniz iskeleden aldıktan sonra bir kaptan ve gemicimiz güvenliğinizi sağlarken, daha önce onlarca farklı organizasyonda çalışan başarılı personelimiz yiyecek içecek servisinde size eşlik eder. Siz anın tadını çıkarırken, başka hiçbir şey ile ilgilenmenize gerek kalmaz. Yapacağınız sürpriz en eşsiz şekilde ilerler ve dilediğiniz iskelede sonlanır.  

Yatla Boğaz Turu olarak en özel gününüze eşlik edebilmek için yatta evlilik teklifi fiyatlarını piyasaya göre daha uygun tutuyoruz. Böylece herkesin hayatında eşsiz bir anı bırakmak istiyoruz.

Siz de sevgilinize böyle unutulmaz bir teklif yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin, hayatınızın en güzel teklifini beraber hazırlayalım.