Boğaz'da yat turu

Yatla Boğaz Turu

2006 yılından beri İstanbul halkına ve şehre gelen ziyaretçilere hizmet veren Yatla Boğaz Turu Organizasyon firması Özkan Kabil tarafından kurulmuştur.

Sektörde 16 yıllık bir geçmişi olan firma, organizasyonlarını konforlu, güvenli ve donanımlı  VIP motoryat filosuyla gerçekleştirmektedir. Değerli müşterilerini memnun etme hedeflerine de ulaşmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Yatla Boğaz Turu Organizasyon firması ilerleyen zamanlar için de tekne filosunu ve hizmet kalitesini daha da geliştirme hedefiyle yoluna devam etmektedir.

Farklı boyut ve özelliklere sahip VIP yat filosu ile birçok farklı organizasyon için hizmet sunabilmektedir. 2 kişilik romantik organizasyonlar, aile gezileri, iş toplantıları, yemekli davetler, partiler, kutlamalar bunlardan sadece bazıları.

Unutamayacağınız, her zaman keyifle hatırlayacağınız, her fırsatta tekrar etmek ve sevdiklerinize de yaşatmak isteyeceğiniz güzel bir Boğaz gezisi için güvenle tercih edebileceğiniz bir firmadır.

İstanbul Boğazı'nda Yat Kiralama

Ailenizle, partnerinizle, arkadaşlarınızla beraber keyifli ve eğlenceli saatler geçirmek veya İstanbul dışından gelen konuklarınıza şehrin Anadolu Hisarı, Rumeli Hisarı, Kızkulesi, Çırağan Sarayı, Ortaköy Camii, Topkapı Sarayı gibi yerlerini, tarihi yalılarını, camilerini, adalarını, kulelerini, saraylarını göstermek istediğiniz zamanlar için ideal bir seçimdir.

Organizasyon şirketleri, acenteler, kurum ve kuruluşlar ve İstanbul’un seçkin otellerine profesyonel kadrosuyla hizmet vermeye devam eden firmanın gerçekleştirdiği bazı organizasyonları aşağıda görebilirsiniz:

*Yatta kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeği

*İftar yemekleri

*İş yemekleri

*Bekarlığa veda partileri

*Evlenme teklifi organizasyonları

*Evlilik yıldönümü kutlama

*Mezuniyet partileri

*Söz, nişan ve düğün organizasyonları

*Doğum günü kutlamaları

*Yüzme turu

*Lazerle köprü altına mesaj

Sayısız uygarlığa ev sahipliği yapmış olan İstanbul gezilecek pek çok tarihi ve turistik yeri olan bir şehirdir. Böyle bir kentin her yerini, her sokağını, her tarihi binasını, her kıyısını keşfetmek kuşkusuz çok zaman alır. Ama VIP tekneyle Boğaz turu yaparak görülmeye değer birçok mimari eseri görmek mümkündür.

Bunu alanında tecrübeli, dinamik ve profesyonel bir ekip ve farklı sayılardaki grupları ağırlayabilecek kapasitede VIP motoryatlarla hizmet veren, sektörde kendini kanıtlamış bir firma aracılığıyla yapmak elbette ki geçireceğiniz zamanı daha keyifli, daha verimli kılacaktır.