Yatta Doğum Günü
Yatta Doğum Günü

Yatta Doğum Günü Kutlaması İle Sevdiklerinize Özel Hissettirin

Yatta doğum günü partisi ile dünyanın en güzel yerlerinden biri olan İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasıyla birlikte kendinizi ve sevdiklerinizi özel hissettirebilirsiniz. Konforlu ve lüks yatlarımızda Boğaz turu yaparken, iki kıta arasında bu nadide günü kutlayabilir, doğum gününüzü muhteşem bir organizasyonla taçlandırabilirsiniz. “Anlatılmaz, yaşanır.” dedirtecek türden bir doğum günü hatırası yaratmak isterseniz; size özel lüks bir yat, masmavi deniz ve ışıl ışıl bir İstanbul sizi bekliyor. 

Boğaz’da Yatta Doğum Günü

Boğaz’da Yatta Doğum Günü 

Yılda bir kez kutladığımız doğum günlerini özel hale getiren, sevdiklerimizle mutlu anlılar oluşturabilmemizdir. Bu zamanı daha da unutulmaz bir hale getirmek isterseniz, yatla boğaz turu eşliğinde bir kutlama yapmak, harika bir seçim olacaktır. 

Teknede doğum günü 2 kişilik romantik bir kutlama şeklinde yapılabilir fakat kalabalık bir grupla da yatta doğum günü organizasyonu yapmak mümkündür. Katılımcı sayısına göre seçeceğiniz yatın büyüklüğü de değişmektedir. Dilerseniz yemekli, kokteylli kutlamalar da yapabilir, tur süresini, menüyü ve içecekleri belirleyebilirsiniz.

Kutlamalarınıza eşlik etmesi için kemancı, oryantal, Dj ya da fasıl grubu tercih edebilirsiniz. Bunun yanında lazer ile doğum günü kutlaması yapabilir, profesyonel fotoğraf ve video çekimi ile bu güzel günü ölümsüz hale getirebilirsiniz. Tüm bunlar, doğum günü sahibi için hem unutulmaz hem de şaşırtıcı sürprizler olacaktır.

yatta doğum günü partisi

Neden Yatta Doğum Günü Kutlaması Yapmalısınız?

Herkes için önemli olan doğum günlerinde, genellikle özel kutlamalar ve çeşitli organizasyonlar yapılır. Fakat artık birçok etkinlik standart hale gelmiş, sıradanlaşmıştır. Klasik kalıpların dışına çıkmak, bu özel gün için gerçekten de özel, biricik hissettirecek bir değişiklik yapmak için teknede doğum günü organizasyonu mükemmel bir seçenektir. Bu sayede sevdiğiniz kişiye sürpriz bir kutlama hazırlayabilir ya da kendi doğum günü partinizi sizi en iyi yansıtan şekilde şık ve farklı bir organizasyonla düzenleyebilirsiniz.

Teknede doğum günü İstanbul Boğazı’nda, etkileyici bir manzara eşliğinde kutlanır. Hem gece hem de gündüz seçenekleri vardır. Seçeceğiniz lüks yat, tamamen size özel bir mekan haline gelir. Böylece kutlamanızı özgür bir şekilde yapabilirsiniz. 

Yatla birlikte güvenliğinizi ve konforunuzu sağlamak için bir gemici ve kaptan da sizlere eşlik eder. Bunun yanında seçtiğiniz menüler, profesyonel kişiler tarafından hazırlanır ve sunulur. Volkan patlaması, buket çiçek, masa konsepti gibi şeyler de yine ekip arkadaşlarımız tarafından hazırlanır. Böylece hem gösterişli bir hizmet alabilirsiniz hem de bunları organize etmek için vakit ayırmanız gerekmez. 

yatta doğum günü organizasyonu

Yatlarımızın hepsinde üstün teknolojik özellikleri barındıran ses sistemleri bulunmaktadır. Telefon ya da flash bellek kullanarak kendi seçtiğiniz müzik listesi ile kutlama yapabileceğiniz gibi, teknede doğum günü fiyatlarına ek olarak Dj ve canlı müzik de tercih edebilirsiniz. Eğlencenizi farklı bir boyuta taşımak isterseniz, oryantal ya da fasıl ekibi de hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. 

İstanbul yatta doğum günü kutlamasını yemekli olarak yapmak istediğinizde, iki ya da daha fazla kişi için karışık ızgara, balık ya da et menülerden birini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında yemeksiz organizasyonlar için kokteyl menümüz de bulunmaktadır. Tercih edenler için alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri de vardır. Tüm bunlar, doğum günü kutlamalarını mükemmel hale getirmek için size sunduğumuz alternatifler arasındadır. Böylece ister arkadaşlarınızla, ister ailenizle, isterseniz de sevgilinizle kusursuz ve unutulmaz bir an yaşayabilirsiniz.

istanbul yatta doğum günü

Yatta Doğum Günü Fiyatları İstanbul

İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasında düzenleyeceğiniz doğum günü organizasyonları, tercih ettiğiniz yata, davetli kişi sayısına, menüye ve ekstra isteklerinize göre değişiklik göstermektedir. Yine de bu alanda uygun fiyatla profesyonel çalışma sunmaktayız. Yatlarımızda düzenleyeceğiniz organizasyonun tamamen istediğiniz gibi olması ve kusursuz bir şekilde sürmesi için profesyonel ekibimiz, deneyimli kaptanımız ve gemicimiz ile birlikte her ayrıntıyı derinlemesine düşünerek çalışıyoruz.

yatta doğum günü kutlaması

Yat ile doğum günü kutlaması yapmak için fiyatları önceden görmek ve karşılaştırma yapmak isterseniz, web sitemizdeki her yat seçeneğimizin içerisinde bulunan hesaplama aracı ile Boğaz’da yat turu sırasında almak istediğiniz tüm hizmetleri görebilir ve fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yatta doğum günü uygun fiyatlı seçenekleri öğrenmek, tamamen size özel bir organizasyon oluşturmak ve diğer tüm ayrıntılar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.