Yatta akşam yemeği
Yatta akşam yemeği

Yatta Akşam Yemeği - Boğaz’da 2 Kişilik Romantik Yemek

Yatta akşam yemeği, İstanbul Boğazı‘nın büyüleyici manzarası eşliğinde romantik bir deneyim yaşamak isteyen çiftler için unutulmaz bir an. 

Boğaz’ın sakin sularında, eşsiz manzaralar eşliğinde baş başa zaman geçireceğiniz bir özel yatta akşam yemeği yemek ister misiniz? Bu romantik akşam yemeği organizasyonu ile sevgilinize, eşinize ya da sevdiğiniz birine sürpriz yapabilirsiniz. Yatta 2 kişilik yemek organizasyonu düzenleyerek hem romantik bir an yaratabilir hem de beraber güzel ve özel anılar biriktirebilirsiniz.

Yatta Akşam Yemeği İle İstanbul Boğazı’nda Romantik Bir Deneyim

yatta 2 kişilik akşam yemeği

İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarasıyla çevrili bir yatta akşam yemeği, romantizmi doruklarda yaşamanızı sağlar. Yat, Boğaz’ın serinletici ve dingin sularında yavaşça ilerlerken, tarihi köprülerin arasından geçer, Boğaz’ın iki yakasına dizilmiş yapıların ışıltıları eşliğinde keyifli bir yolculuğa çıkarsınız. 

Boğaz’ın sakin sularında, masmavi denizin ortasında baş başa geçireceğiniz özel bir akşam için teknede 2 kişilik akşam yemeği organize edebilir, Boğaz’da yemek yerken aynı zamanda inanılmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Teknede akşam yemeği İstanbul’da yapılabilecek en romantik etkinlikler arasındadır. Tekne, kiraladığınız süre boyunca sadece sizin kullanımınıza sunulur. Böylece sizin için önemli olan noktalara uğrayabilir ya da suların ortasında sakin anlar geçirebilirsiniz. 

Masa Konsepti ve Süslemeler: Unutulmaz Bir Akşam Yemeği

özel yatta akşam yemeği

Yatta akşam yemeği organizasyonunda masanız, romantik bir atmosfer yaratmak için özenle hazırlanır. Zarif bir konsept ve süslemelerle donatılan masa, size özel bir alan yaratır. Mumlar, çiçekler ve zarif masa örtüsü gibi detaylar, romantizmi ve şıklığı ön plana çıkarır. Her detay özenle düşünülür ve yatta 2 kişilik akşam yemeği için en iyisi tercih edilir. 

Yatta akşam yemeği için size özel hazırlanan 4 farklı menü bulunur:

  • Et Menü
  • Balık Menü
  • Karışık Izgara Menü
  • Kokteyl Menü

Size en uygun olan seçeneği tercih ederek bu özel anınızı mükemmel lezzetlerle taçlandırabilirsiniz. Profesyonel şeflerimizin özenle hazırladığı leziz yemekler sayesinde Boğaz’ın eşsiz manzarasına karşı, bambaşka bir perspektiften bakarken damaklarınızı şenlendirebilirsiniz.

İhtişamlı Gün Batımı ve Gece Manzarası

istanbul yatta akşam yemeği

Teknede akşam yemeği gün batımı ve gece manzarasıyla bambaşka bir atmosfere sahiptir. İstanbul Boğazı’nda gün batımını izlemek, romantik bir an yaşamak için mükemmel bir fırsattır.

Güneşin kızıla boyadığı gökyüzü ve Boğaz’ın üzerine yansıyan ışıklar, büyüleyici bir manzara sunar. Zaman ilerledikçe gece manzarasıyla birlikte yıldızların ve şehrin ışıklarının dansı başlar. Bu eşsiz manzaraya eşlik eden İstanbul yatta akşam yemeği, romantizmi doruklarda yaşamanızı sağlar.

Boğaz’da teknede yemek yemek, özellikle de bu saatlerde çoğu zaman karşılaşamayacağınız bir manzara eşliğinde baş başa kalmanıza olanak tanır. 

Yatta Akşam Yemeği Fiyatları

teknede akşam yemeği

Yemekli Boğaz turu fiyatları, genel olarak tercih edilen seçeneklere, kiralama süresine, menülere, davetli sayısına ve ekstra organizasyonlara göre değişiklik gösterir. 

Boğazda akşam yemeği yemek isterseniz, sevdiğinizle baş başa bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Bu noktada yatta akşam yemeği 2 kişilik fiyatları oluşturulur. Size özel bir masa hazırlanır, tercih ettiğiniz menülerle birlikte yemekleriniz yapılır ve seyir esnasında profesyonel ekibimiz tarafından servis edilir. 

Eğer 2’den fazla sayıda kişiyle bir akşam yemeği organize etmek isterseniz, Boğaz’da teknede akşam yemeği fiyatları da buna göre değişiklik gösterecektir. 

Tüm bunların yanında, yatlarımız en az 2 saat boyunca kiralanır. Dilerseniz bu süreyi uzatabilirsiniz fakat en az 1 saat öncesinde durumu kaptana haber vermeniz ve yatın da müsaitlik durumunun uygun olması gerekir. 

Yatta yemek organizasyonunda dilerseniz masa konseptine eklemeler yapabilirsiniz. Mükemmel şekilde dizayn edilmiş masanızı, buket çiçek ve lazer-volkanlar ile renklendirebilirsiniz. Uçan balonlar talep edebilir, masanızın buket ve balon aranjmanları ile süslenmesini isteyebilirsiniz.

Bu özel yemeği daha da özel kılmak için keman çalınmasını talep edebilir, romantik anlarınızı ölümsüzleştirmek için profesyonel fotoğraf ve video çekimi yaptırabilirsiniz. 

Yatta yapılan özel akşam yemeklerinin hizmet ettiği özel organizasyon türleri de vardır: Evlenme teklifleri, doğum günü ve özel gün kutlamaları!

Sevgilinize “hayır” diyemeyeceği bir teklif yapmak isterseniz, akşam yemeği eşliğinde yatta evlenme teklifi yapabilirsiniz. Onu şaşırtmak isterseniz, doğum gününü bu esnada kutlayabilir ya da özel bir günü daha da özel ve anlamlı hale getirebilirsiniz. Farklı ve unutulmaz anılar yaratmak için, köprüye lazerle yazı yazdırabilir ve hayatınızın sürprizini yapabilirsiniz.

Sevdiğinizi mutlu etmek, özel anılar oluşturmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için Yatla Boğaz Turu olarak yıllardır hizmet vermeye devam ediyoruz. Siz de profesyonel hizmet almak, size özel bir organizasyonu kusursuz bir şekilde her detayıyla planlamak isterseniz, bizimle hemen iletişime geçin! Hayallerinizi birlikte hayata geçirelim.