Lazer Gösterisi
Boğaz'da yat turu

Lüks Bir Yatta Evlenme Teklifi Asla Unutulmaz

Lüks bir yatta evlilik teklifi yapmayı ve hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz müstakbel eşinize romantik, benzersiz ve ömrü boyunca unutamayacağı bir evlilik teklifi yapmayı planlıyorsunuz. Ancak, henüz nasıl yapacağınıza karar veremediniz. Biz size İstanbul Boğazı’nın romantizmini, uzaktan değil, içinden yaşamayı öneriyoruz. Mum ışıkları eşliğinde baş başa yenilen enfes bir yemeğin ardından yıldızların altında, lüks bir yatta evlenme  teklifi yaparak “hayır” demeyi olanaksız hale getirecek bir organizasyona davet ediyoruz.

İstanbul Boğazı’nda yer alan restoranların hazırlayacağı ve sizin belirleyeceğiniz bir menü ile müstakbel eşinizin ağız tadına, mum ışıkları ve seçeceğiniz hafif müzik ile gönlüne, yıldızların altında yapacağınız evlenme teklifi ile ruhuna hitap edebilmenize ve kendisinin sizin için ne kadar özel ve değerli olduğunu hissettirebilmenize olanak sağlıyoruz.

Müstakbel eşinizin hoşuna gideceğini düşündüğünüz bir planla lüks bir yatta evlilik teklifi yapabilmeniz için her türlü ortamı hazırlıyoruz ve hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Kız kulesinin arka fonda yer aldığı ya da boğaz köprüsünün dekor oluşturduğu bir anda ve lüks bir yatta, evlilik teklifi yaparak sevgilinizi eş adayınızı mutlu edebilirsiniz.

yatta evlenme teklifi

Özel çiftimize uygun, onların geçmişlerine ve hayallerine göre düzenlenmiş planlar yaparken yat kiralama fiyatları açısından da her bütçeye uygun seçenekler sunuyoruz. Güverteye adım attığınız andan sahile çıkışınıza kadar eğer isterseniz her anınızda veya belirlediğiniz zamanlarda fotoğraf ve video çekimleri yapıyoruz.

Romantik bir müzik eşliğinde, müstakbel eşinizle baş başa, leziz bir yemek yedikten sonra;
ona “hayır” diyemeyeceği bir evlilik teklifi yapmak, hatta bunu tüm İstanbul’a ilan etmek istiyorsanız,
dillere destan bir güzelliğe sahip İstanbul, profesyonel mürettebatımız,
lüks yatlarımız ve tecrübemizle biz sizin hayallerinizi gerçekleştirebilmek için hazırız.

“Evet” dediğinde sizin için vazgeçilmez birisi olduğunu bilmesini istiyorsanız ya da “hayır” diyebilmesinden korkuyor ve bunu imkansıza dönüştürmeyi hedefliyorsanız size lüks bir yatta evlilik teklifi yapmanızı öneriyoruz.