yatta yüzme turu
yatta yüzme turu

Yatta Yüzme Turu İstanbul’da Serinlemenin En Güzel Yolu!

İstanbul’un bunaltıcı sıcağından sıkıldınız mı? Öyleyse sizi Boğaz’ın temiz sularında, Adalar’ın pırıl pırıl koylarında yatta yüzme turuna davet ediyoruz! Günübirlik İstanbul Boğazı’nda yüzme turu organizasyonumuzla aradığınız eğlenceli ve serinletici günü size en iyi şekilde sunuyoruz. 

İstanbul yat turu organizasyonunuzu size özel yat kiralama yaparak bir yüzme turuna dönüştürmeniz mümkün. Böylece Marmara Denizi’nin ferahlatıcı dalgaları arasında kulaç atabilir, yaz sıcağında tatil kalitesinde bir gün geçirebilirsiniz.

Yatta Yüzme Turu İle Denizin Keyfini Çıkarın

Yatta Yüzme Turu

Yüzme turu İstanbul fırsatları arasında. Denize girebileceğiniz koyları, kalabalık ya da size özel mekanları yatla keşfedebilir, ister iki kişi ile isterseniz de arkadaş grubu ile denizin tadını çıkarabilirsiniz. 

Yatta yüzme turu 8 saat boyunca günübirlik olarak yapılmaktadır. Yüzme turlarında 16 kişiye kadar gruplar yapılabilir. Yemekli ya da yemeksiz etkinliklerle gününüzü unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Günübirlik Yüzme Turları İle Sıcak Yaz Günlerini Eğlenceli Hale Getirin

Kaptan ve gemici eşliğinde gerçekleşen yatta yüzme turu organizasyonu ile güvenli bir şekilde Boğaz’da açılabilirsiniz. İsteyen misafirler yemeklerini kendi getirebilir ve ücret karşılığında yemek servisi tarafımızca yapılabilir. Eğer hiçbir şeyle ilgilenmeden sadece suyun ve güneşin tadını çıkarmak isterseniz, kişi başı ücret karşılığında yeme-içme organizasyonu yapılabilir.

Yüzme turları, hem arkadaş grupları hem de misafirlerini ağırlamak isteyenler için mükemmeldir. Böylece İstanbul’da kaliteli zaman geçirebilir, ilişkilerinizi pekiştirebilirsiniz.

Yatla Boğaz Yüzme Turu Yapın

Yatla Boğaz Yüzme Turu

İstanbul Boğaz turu alanında öne çıkan markamız Yatla Boğaz Turu ile ertemiz koyları keşfedebilirsiniz. İstanbul Boğazı’ndaki Poyrazköy ve Beykoz koylarına yatta yüzme turu düzenliyoruz. Bunların yanında şehrin karmaşasından kurtularak daha sakin bir gün geçirmek isteyenler için Adalar’a da yüzme turu yapmak mümkün.

Boğaz’ın serin ve temiz sularında, yüzmeye elverişli bu noktalarda ister sevdiğiniz bir kişi ile isterseniz de grup olarak arkadaşlarınızla yüzebilir, eğlenceli bir günün tadını çıkarabilirsiniz. Şeffaf fiyat politikamızla günlük olarak ne kadar harcama yapacağınızı önceden görebilir ve ekstra isteklerde bulunabilirsiniz.

Eğer siz de yaz sıcaklarını keyifli bir güne çevirmek, stresinizi atmak ve tasasız bir şekilde rahatlamak isterseniz, bizimle hemen iletişime geçin ve yüzme turu organizasyonunuzu oluşturun.