YATTA KAHVALTI
YATTA KAHVALTI

İstanbul'da Yatta Kahvaltı Keyfi

Güne denizin üstünde, İstanbul’un en güzel yerlerini görerek başlamak güzel olurdu, değil mi? Yatta kahvaltı organizasyonları bunun için mükemmel bir alternatiftir. Her şeyin yolunda gitmesi için bu tip etkinlikleri güvenli, amaca uygun ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilen bir firmayla iletişim kurmak gerekir. Piyasada yatla Boğaz turu yapan birçok firma bulabilirsiniz ama organizasyon sona erdiğinde mutlu ve keyifli hissetmek, ancak doğru seçimin yapılmasıyla mümkün olur.

Sevdiklerinizle Bir Arada…

Partnerinizle, eşiniz ve çocuklarınızla, akrabalarınızla veya bir grup arkadaşınızla beraber konforlu, donanımlı, rahat bir teknede Boğaz turu eşliğinde kahvaltı ederek zaman geçirmek sizi rahatlatır. İş hayatının verdiği yorgunluğu hafifletir, stresi azaltır. İnsanın, modern hayatın hızlı, yoğun ve yorucu temposunun olumsuz etkilerinden biraz olsun sıyrılmak için arada bir böyle şeyler yapması gerekir.

Yatta Kahvaltı Stresten Uzak…

YATTA KAHVALTI

 

Kişisel sorunları, ertesi günkü iş toplantısını, tamamlanması gereken o sıkıcı işi düşünmeden hafif ve rahat birkaç saat geçirmek sağlığa faydalıdır. Doğrudur; nereye gitseniz kafanız ve düşünceleriniz de sizinle beraber gelecek. Ancak, iyi planlanmış bir yatta kahvaltı organizasyonu sırasında aklınız, düşünceleriniz biraz olsun dağılacaktır. Mavi beyaz gökyüzü, köpük köpük dalgalar, “Buradan bize ekmek çıkabilir” içgüdüsüyle etrafınızda uçuşan martılar size bunun için yardımcı olacaktır.

Panoramik bir İstanbul manzarasının karşısında, ama şehrin trafiğinden uzakta taze demlenmiş çayınızı içerken keyifle içinizi çekeceksiniz. Bir yandan zengin kahvaltılık çeşitlerinin tadına bakarken bir yandan da kentin en güzel yapılarını, tarihi eserlerini, mimari harikalarını seyredeceksiniz. Bunları yanınızda sevdiğiniz bir kişi veya kişilerle yapmak keyfinizi daha da arttıracak. Kahveniz, bu güzel manzaraya karşı içerken daha lezzetli gelecek.

Yatta Kahvaltı Misafirler İçin Farklı Bir Deneyim…

boğaz'da yatta kahvaltı

 

İstanbul dışından konuklarınız varsa ve onlar için kenti birçok açıdan görmelerini sağlayacak bir etkinlik düşünüyorsanız, bunu bir Boğaz gezisi ayarlayarak yapabilirsiniz. Ekibinizin çalışanlarıyla hafta sonunda iş ortamından uzakta sohbet etmek, daha iyi bir kaynaşma sağlamak istiyorsanız bu, Boğaz turu kahvaltısı yine güzel bir alternatiftir.

Sınırsız Seçenekler…

Ayrıca, konumuz kahvaltı olmakla beraber; dilerseniz yatta evlenme teklifi, akşam yemeği, iftar yemeği gibi seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Sevgililer günü, evlilik yıldönümü, doğum günü gibi organizasyonlar için İstanbul’da yat kiralama yapabilir, yüzme turlarına katılabilirsiniz. Partnerinizin teklif veya aşk sözlerinizi gökyüzünde görmesi için organizasyon sırasında lazerle köprü altına mesaj yazdırabilirsiniz. VIP motoryat filosu olan bir firma size söz, nişan, düğün gibi organizasyonlar, mezuniyet veya bekarlığa veda partileri için de yardımcı olabilir.

boğazda yat kiralama

Özel günleriniz ve kutlamalarınız için dilediğiniz tüm organizasyonları gerçekleştirmek üzere bizimle iletişime geçin, yatta kahvaltı başta olmak üzere İstanbul Boğazı’nda yapabileceğiniz tüm etkinlikler için randevu oluşturun.